Reklama na Skliku

Reklama na Seznamu

Pojem “Sklik” je reklamní systém, kde inzerent cílí reklamu na Seznamu a jeho partnerských webech. Je specifický v tom, že reklamy se dají cílit pouze na Českou republiku. Řadí se mezi další reklamní systémy, jako jsou Microsoft Ads (hlavně vyhledávač v USA), Yandex (ruský vyhledávač) nebo například v číně se jedná o Baidu.

Zdroj: Seznam blog

Co vám PPC reklama v Skliku přinese?

V dnešní digitální době je stále obtížnější získat nové zákazníky a propagovat své služby či produkty. PPC reklama v Skliku vás však přiblíží k vašim cílů raketovou rychlostí. Ať už se bude jednat o zviditelnění brandu, získání nových zákazníků i návštěv na webu nebo propagaci internetového obchodu. Výhody PPC reklamy v Skliku:

spuštění je téměř okamžité

výsledky se mohou dostavit rychle

náklady a výnosy máte pod kontrolou

budete se zobrazovat na prvních pozicích Seznamu

můžete zasáhnout jasně definovanou cílovou skupinu

Jak jsme získali 1 371 fanoušků v prvním měsíci spolupráce a 49 % zvýšení zájmů u příspěvků.

Co umíme

Založení Sklik, Zboží.cz a Google Analytics

Vytvoříme pro vás účet v Skliku (reklamní systém), Google Analytics (analytický nástroj), Zboží.cz (pro propagaci zboží a služeb). Vše správně nastavíme a propojíme tak, aby tyto nástroje fungovaly na 100 %.

Audit stávajícího účtu

Založili jste si účet na Skliku již v minulosti a dokonce jste vyzkoušeli spustit nějaké kampaně? Nebo pro vás PPC kampaně již spravovala jiná agentura či freelancer? Provedeme celkový audit založených účtů, zjistíme veškeré nedostatky, nastavíme a doplníme vše, co bude potřeba.

Vytvoření reklamní strategie

Každá část online marketingu by měla mít svou vlastní strategii, která bude zapadat do konceptu celkového marketingového plánu vašeho podniku. Pro Sklik vám na základě všech dostupných informací a dat vytvoříme unikátní strategii stejně tak, jako to děláme pro Google reklamu, sociální sítě a další odvětví onlinu.

Tvorba reklamních kampaní

Samotná tvorba reklamních kampaní je část, na kterou se každý specialista těší ze všeho nejvíce. Máme zkušenosti s projekty z různorodých oborů podnikání.

Optimalizace a pravidelná správa kampaní

Spuštění samotných kampaní je jen polovina úspěchu. Teprve ta správná a pravidelná optimalizace rozhodne o jejich úspěšnosti. Návratnost investic (ROI) je pro nás jeden z nejdůležitějších ukazatelů. Vždy se soustředíme na to, aby vám reklama přinesla ty nejlepší výsledky za co nejmenší náklady.

Analýza konkurence

Jestli chcete být opravdoví profesionálové ve svém oboru, měli byste o své konkurenci vědět téměř tolik informací, kolik víte o svém vlastním podnikání. Znát jejich silné a slabé stránky vám totiž pomůže ke tvorbě vaší konkurenční výhody, která by se měla stát opravdu silným prodejním argumentem.

Vyhodnocování a pravidelný reporting

Můžete si být jisti, že o průběhu a výsledcích všech kampaní budete pravidelně informováni. Každý měsíc pro vás vytvoříme podrobný report a pokud vám ten měsíční nebude vyhovovat, můžeme se domluvit třeba i na týdenním.

Jaké kampaně nejčastěji vytváříme pro naše klienty?

Ve vyhledávací síti

Kampaně ve vyhledávací síti jsou jednoduše řečeno textové reklamy, které se vám zobrazí na základě vyhledávacího dotazu, který zadáte na Seznamu.

Display kampaně 

Display kampaně jsou bannerové reklamy, které se zobrazují v obsahové síti.

Remarketing

Je výborný marketingový nástroj, díky kterému dokážete zpětně oslovovat zákazníky, kteří například navštívili váš e-shop, ale nedokončili objednávku.

Nákupy ve Zboží.cz

Jsou ideální nástroj pro zvýšení konverzí e-shopů. Kampaně na Zboží.cz pomohou s propagací vašich produktů a poskytnou podrobné informace vašim zákazníkům, ještě před tím, než kliknou na reklamu.

Proč byste měli reklamu v Skliku svěřit právě do našich rukou?

1

Máme široké spektrum klientů, kteří podnikají v různorodých odvětvích.

2

Pro naše klienty spravujeme kampaně od desítek tisíc až po statisícové rozpočty. 

3

Máme zkušenosti s B2B i B2C segmenty podnikání.

4

Vytvořili jsme pro naše klienty již stovky úspěšných kampaní, ať už se jednalo o ty brandové nebo výkonnostní.

5

Nad každým projektem přemýšlíme komplexně a dlouhodobě. S námi získáte víc než jen správu PPC kampaní. Získáte podporu celého našeho týmu, ať už se jedná o SEO, UX nebo sociální sítě.

6

Vzdělávání a testování novinek jsou běžnou součástí naší práce. Pokud to má smysl právě u vašeho projektu, nebojíme se zkoušet a implementovat novinky z oboru.

Chci nezávazný návrh zdarma

  Volitelné
  *
  *

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Případové studie

  Leo Express

  Jak jsme zvýšili tržby z Google Ads o 133 % a snížili náklady o 33 %.

  MeetMe23

  Jak jsme získali 1 371 fanoušků v prvním měsíci spolupráce a 49 % zvýšení zájmů u příspěvků.

  Forex Zone

  Jak jsme prostřednictvím SEO kampaně získali první pozice na vysoce konkurenční slova pro finanční portál.

  Specialisté

  rajdusova

  Kateřina Rajdusová

  Project manager

  tabacek

  Filip Tabáček

  Head of PPC & Co-owner

  osickova

  Ivana Osičková

  PPC specialist

  gvuzd

  Lukáš Gvuzd

  PPC specialist

  Tuto službu využívají

  glowup logo
  raceme logo